To już w najbliższy czwartek! Webinar: Wolontariat pracowniczy w firmie. 5 największych wyzwań – jak sobie z nimi radzić?

Wolontariat pracowniczy to spore przedsięwzięcie w firmach, które może wiązać się z wieloma wyzwaniami. Jakie są największe z nich i co najważniejsze, jak sobie z nimi poradzić? O tym posłuchacie już w najbliższy czwartek na naszym webinarze!

Paulina Wójtowicz, inspirująca Prezeska Fundacji Hearty oraz Alicja Magiera-Bąk, doświadczona Dyrektorka Fundacji Hearty, będą naszymi ekspertkami, które wcielając się w rolę prelegentek, poprowadzą spotkanie. 

Wspólnie z nimi odkryjemy, jak wolontariat pracowniczy może wpływać na zaangażowanie pracowników i rozwój firmy, integrować zespół, zwiększać poczucie bezpieczeństwa i lojalności oraz budować długofalowe relacje z lokalną społecznością.


Dowiemy się, jak z sukcesem rozpocząć takie działania, jak efektywnie współpracować z trzecim sektorem oraz jak utrzymać zaangażowanie w ramach takich inicjatyw. To zaledwie niektóre z tematów regularnie pojawiające się w naszej pracy jako Fundacji. W końcu, dzięki odpowiedniemu podejściu i współpracy z fantastycznymi firmami Partnerskimi jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu!

Jesteście gotowi dowiedzieć się więcej?

Nie przegap tej okazji!

29 czerwca, godzina 10:05-10:50
Zapisz się i weź udział!