Druga Edycja Akademii Młodego Przedsiębiorcy

Akademia Młodego Przedsiębiorcy - projektowanie cyfrowe - marketing internetowy - różnorodność i włączenie - analityka i wizualizacja danych - zwinne zarządzanie - prawo i podatki

Projekt, który wspiera przedsiębiorczość u młodych ludzi. Czego nauczy się młodzież tym razem?

Projekt został stworzony, aby przekazać kompleksową wiedzę z zakresu biznesu. Dlatego głównym celem Akademii jest przede wszystkim rozwijanie i wspieranie przedsiębiorczości wśród dzieci i młodzieży. Przedsięwzięcie nie powstałby, gdyby nie serdeczność przedsiębiorców z JCI Kraków, czyli Klubu Młodych Przedsiębiorców.
Uczestnicy i uczestniczki Akademii Młodego Przedsiębiorcy nabywają doświadczenia w kompetencjach miękkich, takich jak negocjacje, kreatywność, rozwiązywanie konfliktów, czy zarządzanie zespołem. Ponadto rozwijają umiejętności twarde, takie jak np. obsługa narzędzi i znajomość specjalistycznych programów.

intensyfikowanie_rozwoju_przez_wspolprace_z_biznesem_edukacja_przyszlosci
Klub Młodych Przedsiębiorców JCI Kraków Dołącz do nas!

Aż dziewięć warsztatów dla dzieci i młodzieży.

Udział w projekcie to idealna okazja rozwoju, poszerzania kompetencji oraz znalezienia nowych zainteresowań. Wszystko to może przydać się w przyszłej pracy zawodowej! W tej edycji przeprowadzone zostanie 9 warsztatów poruszających różne aspekty istotne w biznesie. Wśród nich znajdują się: marketing internetowy, prawo, podatki, projektowanie cyfrowe, techniki zwinnego zarządzania i inne.
Młodzież będzie spotykać się ze specjalistami z JCI w środowe popołudnia aż do początku czerwca. Już nie możemy doczekać się efektów ich wspólnych działań! Jednym z nich będzie stworzenie przez każdego i każdą uczestniczkę mini-biznesplanu! Ponadto najbardziej zaangażowana trójka uczestników projektu otrzyma od Fundacji stypendia edukacyjne.

Bądź na bieżąco!

Pobierz opracowanie i poznaj metody impact employer branding’u 

Otrzymuj informacje o nowych wydarzeniach i działaniach naszej fundacji.

Ufunduj stypendium młodej osobie narażonej na społeczne i ekonomiczne wykluczenie!

akademia_mlodego_przedsiebiorcy_edukacja_przyszlosci_fundacja_hearty