HEARTY BELLS, czyli pomaganie w świątecznej atmosferze

Po raz kolejny Fundacja Hearty we współpracy z firmą UBS połączyła pomaganie z muzyką, a to wszystko w niepowtarzalnej świątecznej atmosferze. Od 6 grudnia zapraszamy na charytatywny koncert Hearty Bells! Jak wziąć w nim udział i rozprzestrzeniać świąteczną serdeczność?

Koncert charytatywny Hearty Bells jest kontynuacją inicjatywy, w ramach której Fundacja Hearty zbiera środki, które przeznacza na stypendia edukacyjne dla młodych talentów – swoich podopiecznych. 

“W grudniu 2019 roku i styczniu 2020 roku zorganizowaliśmy Musical „Czarno to widzę”, który wystawiliśmy na deskach krakowskiego Teatru Variété. Zebraliśmy wtedy dla naszych podopiecznych ponad 97 tys. zł! Bardzo cenimy współpracę z naszym partnerem oraz polubiliśmy muzyczne wyzwania! Choć pandemia pokrzyżowała nam szyki i nie możemy spotkać się osobiście, nie poddajemy się i wracamy do Was z nową inicjatywą, która ponownie wybrzmiewa serdecznością!” – mówi Alicja Magiera-Bąk, Dyrektorka Fundacji Hearty.

“Z uwagi na obecną sytuację postanowiliśmy zorganizować wydarzenie w pełni online. Wspólnie z pracownikami UBS nagraliśmy nasze ulubione świąteczne piosenki, które następnie koncertowo połączyliśmy w całość! Zapewniamy, że nie może Was to ominąć!” – dodaje Alicja.

Dołączcie do nas jako widzowie koncertu, aby serdeczność mogła rozbrzmiewać w Waszych domach podczas świąt! Wspólnie pomóżmy podopiecznym Hearty w realizacji stypendiów edukacyjnych!

Dostęp do koncertu można wykupić od 6 grudnia na platformie live.heartyfoundation.com w trzech wariantach dostępu: trzydniowym, tygodniowym oraz miesięcznym.

 

Udział w koncercie to idealna okazja dla tych z Was, którzy chcą połączyć świąteczny klimat z chęcią pomagania!

Kliknij tutaj, aby przejść do platformy i wykupić dostęp do koncertu Hearty Bells!