Wyzwanie na 2021: urządźmy dzieciom dobry rok

Poszukiwany: wygodny fotel dla Dawida. Urządzimy Dawidowi i innym dzieciom dobry rok! Podejmij #wyzwaniehearty2021

Nowy Rok to i nowe wyzwania. Jeśli potrzebujesz inspiracji to mamy coś dla Ciebie! Hearty we współpracy z firmą Aspergo proponuje serdeczny projekt. “Urządzimy dzieciom dobry rok”  to inicjatywa stworzona w duchu pomocy, współpracy i ekologii.

W 2021 roku pandemia nadal nie daje za wygraną. Dlatego i my nie przestajemy zarażać ludzi serdecznością! Tej zimy, razem z inicjatorem akcji – Grzegorzem Szwejserem –  poszukujemy Darczyńców, którzy pomogą nam zaopatrzyć domy dziecka w odpowiednie wyposażenie, szczególnie meblowe i technologiczne.

Udział w projekcie będzie dla Ciebie niesamowitą okazją do sprawienia dzieciakom uśmiechu na twarzy! Poprzez stworzenie im lepszych warunków do rozwoju zapewnisz radość i komfort.

Wydarzenie “Urządzimy dzieciom dobry rok” to sposobność do wdrożenia w życie idei less waste. Z nami zadziałasz serdecznie i ekologicznie!

 

Wierzymy, że są ludzie, którzy chcą mieć realny wpływ na otaczającą ich rzeczywistość. Zgłaszając się do projektu to właśnie TY lub/i TWOJA firma staniecie się taką odpowiedzialną społecznością!

Każda pomoc się liczy. Ale to Ty decydujesz jaki będzie miała charakter.