Wolontariat. Serdeczność wraca!

Fundacja Hearty zrzesza wolontariuszy i mentorów chcących przekazywać swoją wiedzę i doświadczenie oraz rozwijać talenty młodych ludzi. Poprzez nasze projekty dajemy dzieciom możliwość sprawdzenia swoich sił w programowaniu, grafice, uczymy umiejętności miękkich, takich jak kreatywne myślenie, praca w grupie czy kreatywne rozwiązywanie problemów.
Zadowolenie uczestników (dzieci i młodzieży) naszych akcji motywuje nas do rozszerzania działalności fundacji i dalszego rozwoju. Chcielibyśmy móc przekazywać edukację większej liczbie dzieci, dlatego poszukujemy wolontariuszy, którzy wspomogą nasze działania. Jeśli masz trochę wolnego czasu i chęci do działania – zapraszamy do kontaktu.
Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że bycie wolontariuszem w fundacji to nie tylko możliwość zdobycia nowych umiejętności i znajomości, ale również niezwykła satysfakcja z pomagania innym. Obserwowanie dzieci, które z wielkim zaangażowaniem uczestniczą w naszych projektach i dzięki nim rozwijają nowe umiejętności, jest niezwykłą przyjemnością.

 

 

Zapraszamy do kontaktu:
👉 Alicja Magiera Bąk – Członek Zarządu
mobile: +48 728 327 057
e-mail: amagiera@heartyfoundation.com