Przemek Stanisz

 

Przemek odpowiada za tworzenie strategii działania i współpracę z firmami.

Dlaczego Przemek wspiera Hearty Fundation? Zainspirował go Walt Disney słowami:

„It’s kinda fun to do the impossible”

Dlaczego właśnie te słowa? Bo wiele osób nie wie, że jakieś działania są nie do zrobienia i dlatego je robi, a potemodnosi w tym sukces.
Misja Fundacji Hearty jest mega ciężka do wykonania, ale nie jest niemożliwa, jeśli pracuje nad tym taka super społeczność.

Zawodowo:

Założyciel NorthStar Consulting. posiada szesnastoletnie doświadczenie w sprzedaży i zarządzaniu. Spędził pięć lat pracując w sprzedaży bezpośredniej dla korporacji w USA. Szkolił i zarządzał setkami sprzedawców i marketerów w USA, Polsce, Słowacji, Węgrzech, Ukrainie, Krajach Bałtyckich, Francji, Wielkiej Brytanii itp.

Współzałożyciel licznych firm i marek działających na rynku europejskim, pomagających podnosić efektywność sprzedaży i marketingu oraz skalowaniu biznesu zagranicę.

Aktywny w społecznościach technologicznych i startupowych w Europie i USA, pracując jako coach i mentor. Prezenter na wielu wydarzeniach i w organizacjach, łącznie z Uniwersytetem Stanforda poprzez US-Polish Trade Council.

Pracował z wieloma firmami od najmniejszych, jednoosobowych startupów, poprzez polskie duże organizacje jak PKP czy Dotpay do ogromnych korporacji jak Deutsche Telekom, Cisco, Google, Lionbridge itp.

Aktualnie jako specjalista efektywności biznesu skupia się na optymalizacji i skalowaniu strategii sprzedażowo-marketingowych z wykorzystaniem metodologii pozyskanych przy wieloletniej pracy doradczej.

Jeden z bardziej rozpoznawanych doradców / ekspertów biznesowych procesów sprzedażowych i komunikacyjnych dla firm technologicznych w Europie Środkowo-Wschodniej.