Paulina Wójtowicz

 

Paulina to dobry duch fundacji. Odpowiada za jakość, rozwój i skalowanie akcji.

Jej ulubiony cytat należy do Nelsona Mandeli:

Education is the most powerful weapon which you can use to change the world.

Od 10 lat specjalizuje się w tworzeniu marek i zakładaniu przedsiębiorstw. Głównie takich, które zmieniają świat na lepsze dzięki nowym technologiom. Założyła i prowadziła takie projekty jak: KarmimyPsiaki.pl, Szkola30.pl, Mentorzy e-biznesu, czy Programuj z DressCode by Google.

Zawodowo prowadzi firmę Social Movers Hub, która powstała w celu wspierania startupów (tzw. Tech For Good) w zwiększaniu ich opłacalności. Pomaga w budowaniu skalowalnych modeli biznesowych, procesów organizacyjnych oraz marketingowych. Wspiera w tworzeniu marek, które pociągają tłumy. Dodatkowo pomaga nawiązywać współpracę z dużymi firmami. W ramach Social Movers Hub organizuje otwarte spotkania pod tytułem: „Startupy, które zmieniają świat na lepsze”.

Otrzymała wiele nagród za swoje kampanie marketingowe, a także Laur Magellana – biznesową nagrodę za prowadzenie fundacji w sposób przedsiębiorczy i innowacyjny.

W ostatnich latach współpracowała m.in. z takimi firmami jak: Google, Motorola, Deutsche Telekom (T-Mobile), Shell, Cisco, GE Healthcare, ArcelorMittal czy Delphi. Ma również bogate doświadczenie w pracy z ogólnopolskimi mediami i zaangażowała ponad 50 wpływowych osób (celebrytów, blogerów, biznesmenów) w swoje kampanie promocyjne.

Jej największą pasją jest pomoc innym, czym zajmuje się od lat łącząc świat biznesu i świat organizacji pozarządowych. Widząc jak wiele biznesowych korzyści osiągają firmy podczas tych współprac, postanowiła stworzyć narzędzie, które zwiększy skalę działania firm na rzecz społeczności lokalnych i wesprze wszystkie strony w tworzeniu wartości – zarówno dla samych siebie jak i dla innych.