Joanna Trojańska

 

Marketer, organizator wydarzeń i kreator odpowiedzialnych marek. Pasjonatka nowych technologii i muzyki. Od kilku lat jej największą pasją jest pomoc innym. Na swoim koncie ma organizację takich projektów jak: kampania społeczna „Karma wraca”, projekt edukacyjny „Szkoła 3.0”, czy Bal Błękitny.

Swoją zawodową drogę rozpoczęła od organizacji dużych przedsięwzięć skierowanych do tysięcy studentów – Juwenaliów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Po wielkim sukcesie tego przedsięwzięcia została p.o. Rzecznika Prasowego Uniwersytetu, odpowiadając za kontakty z mediami, promocję Uczelni i jej wydarzeń oraz samą organizację uczelnianych projektów.

Jednak w instytucji państwowej nie mogła pokazać swojej kreatywnej duszy dlatego zdecydowała się odejść i rozpocząć nową przygodę, jaką była praca w Fundacji Sarigato nad projektami społecznymi, wykorzystującymi do pomagania głównie nowe technologie i marketing internetowy. Przeprowadziła udaną kampanię crowdfundingową, zbierając 50 000 zł na rzecz edukacji dzieci z wykluczonych środowisk. Teraz swoją wiedzę i umiejętności chce przekazywać innym.