Service Category

Rozwijamy talenty

Nieważne skąd pochodzisz, ile masz lat i do jakiej szkoły chodziłeś. Zawsze były w Twojej głowie rzeczy, które lubiłeś robić bardziej. Te rzeczy z reguły wychodziły Ci najlepiej. Tak naprawdę musiałeś włożyć w nie mniej energii, a uzyskiwałeś lepsze rezultaty od innych.

Naszym zdaniem każdy ma jakiś talent

Niestety, w drodze do dorosłości, przez różne życiowe okoliczności zapominamy o tym lub tracimy możliwości, by je rozwijać.

Dlatego właśnie nasz program zaczyna się od poznania dzieci, z którymi będziemy pracować i które będziemy wspierać. Poznajemy ich pasje, zainteresowania i marzenia, po to, by mogli robić w życiu to, co sprawia im największą radość.

My nie uczymy po prostu technologii

My pokazujemy dzieciom i młodzieży jak połączyć ich pasje i zainteresowania z nowymi technologiami. Tak, by nauka sprawiała jak najmniej trudności, a jak najwięcej przyjemności.

Nasz program

Nasz program zaczynamy od „Warsztatów kreatywności”, podczas których uczniowie tworzą swoje mapy marzeń. Odblokowujemy to, co jest ukryte gdzieś za codziennymi troskami i problemami, by zobaczyć największe marzenia, a potem móc wesprzeć w ich spełnianiu.

Wiemy, brzmi bardzo gurnolotnie. Ale nie boimy się stawiać wysoko poprzeczki i robić wszystko co w naszej mocy, by realizować te ambitne plany.

Jak pracujemy?

Wysoką poprzeczkę stawiamy zarówno sobie, wolontariuszom, mentorom, jak również organizacjom, które z nami współpracują czy dzieciakom. Bez wysiłku nie osiągniemy długofalowego sukcesu. Ani my, ani dzieciaki, które za kilka lat będą naszymi pracownikami, a być może pracodawcami(!).

Top Events