Pokaż klasę

Polscy przedsiębiorcy dzieciom!

Wspieram Fundację Hearty, ponieważ mam nieograniczony szacunek dla tego typu akcji.

Edukacja w zakresie najbardziej rozchwytywanych kompetencji na rynku pracy to najlepszy sposób pomocy dzieciom i młodzieży w trudnej sytuacji.

Udostępnienie narzędzi w postaci wiedzy, to jeden z najlepszych sposobów zmiany sytuacji tych ludzi.

Michał Sadowski

Przekazujemy edukację przyszłości

Pokaż klasę to akcja zapoczątkowana przez zespół Fundacji Hearty z okazji Dnia Dziecka, w której zbieramy środki na wsparcie edukacyjne oraz stypendia naukowe w ramach projektu Pierwszy Krok w IT dla potrzebujących dzieci i młodzieży.

Pod opieką Fundacji znajduje się 52 dzieciaków w wieku 8-18 lat. W ramach autorskiego programu „Pierwszy Krok w IT” podopieczni poznają świat nowych technologii w szerokim kontekście.

Organizujemy zajęcia design thinking, UX, grafiki, podstaw programowania, tworzenia stron www, a także fotografii i montażu filmów. 

DLACZEGO TO JEST WAŻNE?

Mateusz ma 13 lat. Chodzi do szkoły i ma masę kolegów. Jego życie wygląda jak na wiecznej kolonii… Fajnie? Niekoniecznie.

Dlaczego? Mateusz, z powodu problemów w rodzinie, 2 lata temu trafił do domu dziecka. Na początku był bunt, że odebrano go od mamy. Potem sytuacja się ustatkowała, Mateusz zrozumiał, że w domu nie czekało go nic dobrego.

Przez problemy rodzinne narobił sobie ogromnych zaległości w szkole. Teraz powoli, z pomocą placówki wraca do odpowiedniego stanu.

Już teraz wiemy, że Mateusza przyszłość nie będzie należała do najszczęśliwszych.

82% DZIECI Z DOMÓW DZIECKA MA PROBLEM Z USAMODZIELNIENIEM

Według raportu NIK, podopieczni domów dziecka najczęściej z powrotem wracają do problematycznego środowiska. Postanowiliśmy to zmienić.

Najpierw organizujemy program Pierwszy Krok w IT ,  by dzieciaki poznały świat nowych technologii, a kiedy to polubią, zapewniamy specjalistyczne kursy. Już po kilku miesiącach działania zbieramy pierwsze plony! Kilku naszych podopiecznych zdobyło praktyki w firmach IT, a Ci młodsi marzą o tym, by zostać programistami i programistkami! <3

chcemy wesprzeć ponad 50 dzieciaków!

Koszt edukacji rocznej dla jednego podopiecznego to 5 724 zł. Wydajemy na organizację zajęć, kursy specjalistyczne, sprzęt, opiekę psychologa, trenera i doradcy zawodowego. 

Pokaż klasę! ZORGANIZUJ ZBIÓRKĘ

Do 30 czerwca zorganizuj zbiórkę w swojej firmie. Zrób wspólne zdjęcie oraz darowiznę na rzecz Fundacji, a w podziękowaniu otrzymasz świadectwo z paskiem od naszej Rady Pedagogicznej.

Możesz być inicjatorem kreatywnej akcji charytatywnej w Twojej firmie, zorganizować zbiórkę "ciasteczkową", lub po prostu przejść po firmie z puszką 😉 To od Ciebie i Twojego zaangażowania zależy jakie wsparcie uda się uzyskać.
1. Etap
Napisz do nas a udostępnimy Ci plakat z pustym polem na wpisanie daty i miejsca zbiórki. Jeśli potrzebujesz czegoś więcej z naszej strony - pisz śmiało!
2. Etap
Nie potrzebujesz żadnych dodatkowych zgód. Jeśli prowadzisz zbiórkę w zamkniętym gronie osób, nie potrzebujesz zgody na zbiórkę publiczną. Po prostu możesz ją przeprowadzić 🙂
3. Etap
Zebrane środki możesz wpłacić bezpośrednio na konto Fundacji (numer konta w stopce strony) lub poprzez naszą zrzutkę - obojętnie jak, byle skutecznie:)
4. Etap
Po całej akcji napisz do nas, prześlij zdjęcie zespołu biorącego udział w akcji i otrzymaj świadectwo z paskiem podpisane przez Radę Pedagogiczną, czyli Ambasadorów akcji.
5. Etap

odbierz ŚWIADECTWO Z PASKIEM OD naszej RADY PEDAGOGICZNEJ:

Firmy i osobistości, które już pomogły:

CHCESZ ZORGANIZOWAĆ AKCJĘ? ZOSTAW MAILA, A SKONTAKTUJEMY SIĘ 🙂

* Pola są obowiązkowe.