Musical charytatywny „Czarno to widzę”

Takie wydarzenie  tylko w Krakowie! Podczas siódmej edycji musicalu charytatywnego wolontariusze z firmy UBS wystąpią na rzecz dzieci domów dziecka, podopiecznych Fundacji Hearty. 

Wokaliści, tancerze, scenografowie, oświetleniowcy i wiele innych ról potrzebnych jest aby zorganizować musical. Ale czy tym zajmują się pracownicy korporacji? Tak, jeśli łączy ich wspólny cel pomocy innym oraz swego rodzaju tradycja.

Przygotowania wystartowały już kilka miesięcy temu. Wolontariusze firmy UBS wystąpią na deskach teatru Variete. Dzięki temu kolejny raz wesprą szczytny cel – po raz pierwszy wsparciem objęci zostaną podopieczni naszej Fundacji!  

Cały dochód ze sprzedaży biletów będzie przeznaczony na wsparcie edukacyjne kolejnych podopiecznych. Jest to niepowtarzalna okazja, aby ujrzeć efekty wielomiesięcznej pracy wolontariuszy – pracowników UBS i ich przyjaciół. 

 

WYBIERZ DATĘ I KUP BILET tutaj: https://teatrvariete.pl/repertuar/

👉 17 grudnia 2019 (wtorek)

👉 18 grudnia 2019 (środa) 

👉 14 stycznia (wtorek)

👉 15 stycznia (czwartek)

 

O czym będzie spektakl?

Tej zimy organizatorzy zapraszają widzów do Podbucia – maleńkiej sennej miejscowości pośrodku niczego, której mieszkańcy będą świadkami wielu niewyjaśnionych zjawisk i niedorzecznych sytuacji. Bohaterzy przedstawienia zostaną wciągnięci w wir nieprawdopodobnych zdarzeń i licznych teorii spiskowych. 

„To już siódmy serdeczno-muzyczny projekt UBS, ale pierwszy we współpracy z Fundacją Hearty. W grudniu 2019 oraz styczniu 2020 roku, wolontariusze UBS pokażą na scenie swoje największe, najskrytsze talenty i wystąpią w samodzielnie przygotowanym charytatywnym musicalu. Wspólnie rozpoczęliśmy również prace nad programem „Future Innovators Academy’” – mówi Ewa Szymkowska-Nowak, CSR Manager w UBS.

Więcej informacji o organizacji wydarzenia, Partnerach i aktorach znajdziecie w wydarzeniu na Facebooku: WYDARZENIE NA FACEBOOKU. 

Zdjęcia z tegorocznych prób. Autor: S. Korytskyy:

Chcesz zobaczyć spektakl w wykonaniu artystów wolontariuszy i wesprzeć potrzebujące dzieci?

WYBIERZ DATĘ I KUP BILET tutaj: https://teatrvariete.pl/repertuar/

👉 17 grudnia 2019 (wtorek)

👉 18 grudnia 2019 (środa) 

👉 14 stycznia (wtorek)

👉 15 stycznia (czwartek)

 

Do zobaczenia!