Kurs “Buduj i wspieraj poczucie własnej wartości”

Warsztaty online “Buduj i wspieraj poczucie własnej wartości”  mają na celu sprawić, aby dzieci i młodzież pozytywnie postrzegały samych siebie. Będziemy pracować nad skierowaniem uwagi na swoje talenty i umiejętności, nad akceptacją samego siebie i wiarą we własne siły.

Każde dziecko jest wyjątkowe. Ale czy każde dziecko o tym wie?

Budowanie poczucia własnej wartości jest bardzo ważną kwestią, która rzutuje na całe przyszłe życie każdego człowieka. Na poczucie własnej wartości ma wpływ otoczenie i oczywiście najbliżsi, czyli rodzice, opiekunowie.  To oni każdego dnia biorą udział w procesie kształtowania poczucia własnej wartości. Lub jej braku.

I o tym właśnie poczuciu własnej wartości, jakże ważnym elemencie, będzie mowa (i praktyka!) na warsztatach “Buduj i wspieraj poczucie własnej wartości”, podczas których pokażemy dzieciom, jak bardzo są wyjątkowe.

Będziemy pracować nad skierowaniem uwagi na talenty, umiejętności, akceptację samego siebie, wiarę we własne siły.

To wszystko jest bardzo ważne, szczególnie w dobie wszechobecnego hejtu w sieci, na które są narażone dzieci i młodzież.

Dzięki naszym warsztatom dzieci będą miały okazję uświadomić sobie własne zalety. I swoją niepowtarzalną wartość.

Zaproponowane zajęcia mają być początkiem do przygody odkrywania siebie.

Nad czym będziemy pracować?

 • własny autoportret,

 • samoocena,

 • wyjście z pułapki porównań – dorównanie idolom,

 • czy masz być ideałem?,

 • przeżywanie emocji,

 • przemiana brzydkiego kaczątka w łabędzia,

 • pokochanie i zaakceptowanie siebie.

Czego się nauczymy?

 • odkrywanie i nazywania emocji,

 • możliwości zmiany myśli na swój temat,

 • możliwości przeżywania samego siebie,

 • ufać samemu sobie.

Dzięki warsztatom “Buduj i wspieraj poczucie własnej wartości” , dzieci i młodzież podniosą swoją samoocenę i zbudują zdrowy autoportret. Poruszone kwestie wpłyną na przyszłe podejmowanie decyzji, branie za siebie odpowiedzialności oraz pomogą stawiać czoła wyzwaniom.

Szczegóły:

✅ Forma warsztatów: online

✅ Prowadząca zajęcia: Patrycja Smolik – Coach z 3 letnim doświadczeniem, Coach ICF ACC, uprawniony Doradca Zawodowy.

Twórca autorskiego programu SILNE JA , który uczy budowania poczucia własnej wartości, jak stać się asertywnym, zacząć wyznaczać granicę, zamienić ograniczające przekonania na wspierające. Patrycja jest w trakcie studiów Psychologia w Biznesie oraz kursu trenerskiego MASTER TEACHER – trener biznesu.  W fundacji „Prawo dla Mam” w Krakowie, prowadzi Strefę Rozwoju oraz cykliczne spotkania motywacyjno – edukacyjno – networkingowe MAMO UWIERZ W SIEBIE.

Patrycja pracuje także z narzędziami POINTS OF YOU®.

✅ Kurs obejmuje 10 spotkań.

✅ Spotkania trwają 45 minut, raz w tygodniu o stałych porach.

✅ Grupa max 12 osób.

✅ Grupa wiekowa:

 • wiek 14-17

✅ Dodatkowo:

 • grupa zamknięta na fb, na której wspólnie możemy się wspierać poza spotkaniami

 • lajwy/video z ćw. dodatkowymi dla chętnych

Twórca kursu:

Patrycja Smolik – pomagam  przedsiębiorczym osobom rozwijać ich kompetencje, dzięki czemu mogą z sukcesem budować swoje firmy, czy projekty oraz cieszyć się satysfakcjonujacym życiem osobistym. Coach ICF ACC

Jestem coachem z 3 – letnim doświadczeniem i pomagam w osiąganiu stanu spełnienia zawodowego i osobistego. Posiadam uprawnienia Doradcy Zawodowego. Jestem w trakcie studiów Psychologia w Biznesie oraz kończę kurs trenerski MASTER TEACHER – trener biznesu. Jestem twórcą mojego autorskiego programu SILNE JA – dzięki, któremu m.in. możesz zbudować poczucie własnej wartości, stać się asertywnym, zacząć wyznaczać granicę, zamienić ograniczające Cię przekonania na wspierające. Pracuję również z narzędziami POINTS OF YOU®. W fundacji Prawo dla Mam w Krakowie, prowadzę Strefę Rozwoju oraz cykliczne spotkania motywacyjno – edukacyjno – networkingowe MAMO UWIERZ W SIEBIE.