Przedstawiamy sponsorów musicalu: Luxoft Poland

Sponsorem charytatywnego musicalu był Luxoft A DXC Technology Company

Przedstawiamy sponsorów musicalu: Luxoft Poland

 

Musical charytatywny „Highway to… Hel” nie odbyłby się bez wsparcia naszych wspaniałych sponsorów. Dziś przedstawimy Wam jednego z nich!

 

Luxoft, a DXC Technology Company to międzynarodowa firma zajmująca się strategią cyfrowej transformacji i inżynierią oprogramowania. Dostarcza zindywidualizowane rozwiązania IT klientom z różnych branż, m.in. z sektora motoryzacji, usług finansowych, mediów, telekomunikacji i innych. Tak aby napędzić zmiany biznesowe dla klientów w każdym zakątku globu.

 

Na rynku istnieje od ponad 20 lat, a swoje siedziby posiada już w ponad 35 krajach na całym świecie. W Polsce działa od 2010 roku, mieszcząc się obecnie w czterech miastach: Krakowie, Wrocławiu, Warszawie i Gdańsku.

Luxoft Poland łączy wysoką jakość usług z dogłębną wiedzą branżową, aby dostarczać klientom rozwiązania technologiczne szyte na miarę. Dlatego zatrudnia doświadczonych specjalistów, z którymi realizuje ambitne i długoterminowe projekty. A wszystko dlatego, że technologia to ich pasja!

Sami o sobie mówią:

 

„Luxoft to globalna rodzina z epicką atmosferą – kochamy to, co robimy! Nie zwalniamy tempa, dzięki czemu możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy stabilnym pracodawcą nawet na trudne czasy.”

 

Firma jest dobrze znana ze swojego niezmiennie wysokiego poziomu dostaw i złożonego zarządzania projektami, talentu wysoko wykwalifikowanych ekspertów w dziedzinie inżynierii cyfrowej, wyjątkowej orientacji na klienta oraz zwinności, kreatywności i niezwykłych możliwości rozwiązywania problemów.

 

Jest także znana z tego, że lubi pomagać! Chętnie angażuje się w globalne i lokalne inicjatywy CSR i wspiera akcje społeczne, sportowe czy integracyjne. Stawia na wsparcie i pomoc zarówno dla swoich klientów i pracowników, jak i otoczenie społeczne.

 

A najlepszym tego potwierdzeniem jest zaangażowanie w organizację naszego charytatywnego musicalu „Highway to… Hel”. W imieniu naszym i naszych podopiecznych serdecznie dziękujemy!

 

Dochód zebrany dzięki musicalowi zostanie przeznaczony na stypendia naukowe i kursy specjalistyczne dla obecnych i nowych podopiecznych naszej Fundacji. Są to dzieci ze środowiska wykluczonych, m.in. z domów dziecka, z mniejszych miejscowości, jak również dzieci z niepełnosprawnościami.