Weź udział w projektach Fundacji Hearty! Zostań Ambitnym i Serdecznym

 

O Fundacji Hearty – serdeczność, edukacja przyszłości i wspólna misja

 

Hearty Foundation wyróżnia się serdecznością w każdym działaniu. Członkowie Fundacji wiedzą jak istotne jest budowanie relacji, dbałość o kontakt, o wspólne działania.

 

Co więcej, Hearty Team tworzą empatyczni ludzie, wrażliwi na potrzeby drugiego człowieka, w szczególności młodzieży. Pracownicy Fundacji to przede wszystkim Alicja, dyrektor tego serdecznego miejsca, to także Róża, specjalistka od niebanalnych projektów i kreatorka niezapomnianych wrażeń, jak i Kasia, która serduchem i energią wspiera oraz towarzyszy podopiecznym na każdym etapie ich działań, a także wiele innych osób, wolontariuszy, darczyńców, sponsorów.

 

Zespół Fundacji Hearty dba o zapewnienie edukacji przyszłości i dostępu do rynku pracy dla każdej młodej osoby. Aby wszyscy podopieczni czuli swoją sprawczość i znaleźli super pracę w zawodach przyszłości.

 

Realizacja misji jest możliwa dzięki współpracy ze światem biznesu. To dzięki Tomkowi i społeczności JCI tworzymy Akademię Młodego Przedsiębiorcy. To za sprawą Jakuba młodzi stawiają swoje pierwsze przedsiębiorcze kroki. To poprzez współpracę z Patrycją młodzież szkoli swój warsztat interpersonalny. Tak wielu wolontariuszy wzmacnia Serdeczną Społeczność, że Fundacja Hearty z dumą może mówić o zespole ekspertów!

 

O Ambitnych i Serdecznych – czyli kim są podopieczni Fundacji Hearty?

 

Można śmiało powiedzieć, że podopieczni Hearty, czyli grupę Ambitnych i Serdecznych tworzą dzieci oraz młodzież, która chce się rozwijać, jest ciekawa edukacji i świata przyszłości oraz nie widzi przeszkód, by działać z mentorem lub mentorką.

Podopieczni Fundacji Hearty to dzieci oraz młodzież z placówek opiekuńczo-wychowawczych, młodzi mieszkańcy małych miejscowości a także młode osoby z niepełnosprawnościami.

 

Ambitnych i Serdecznych jest już 1120 podopiecznych a serdeczne projekty Fundacji Hearty dotarły do 81 placówek w całej Polsce, od Zakopanego aż po Gdańsk! : )

O projektach Fundacji Hearty – jakie działania podejmuje Hearty Team?

 

Projekty Fundacji Hearty to między innymi warsztaty z robotyki, zajęcia programowania, hackathony i kilkumiesięczne programy. Więcej o projektach przeczytasz TUTAJ 

 

Oferta projektów i inicjatyw jest różnorodna, bo kieruje się przede wszystkim edukacją przyszłości.

 

Czy wiesz, że 65% dzisiejszych uczniów szkół podstawowych będzie w przyszłości wykonywać zawody, które jeszcze nie istnieją. Dlatego, tak ważne dla Fundacji Hearty jest odpowiednie edukowanie młodego pokolenia. Aby wspierać, towarzyszyć i otwierać przed młodzieżą rozmaite ścieżki rozwoju i kariery.

Jak mogę się zapisać do projektu?

 

Chcesz dołączyć do Ambitnych i Serdecznych? Super!

 

Wystarczy, że uzupełnisz formularz -> https://forms.gle/VHLra642BovrW67P9

 

Jak wygląda rekrutacja do projektu?

 

Wypełniony formularz https://forms.gle/VHLra642BovrW67P9 trafia do Róży Szerement, koordynatorki projektów.

Po analizie odpowiedzi w formularzu, Róża będzie chciała porozmawiać i zadać  kilka pytań kandydatom. Nie ma co się bać, to tylko kilka pytań dla formalności, poza tym Róża chętnie odpowie też na wątpliwości, podrzuci wskazówki “co i jak”.

 

Możliwe, że w spotkaniu weźmie udział też Kasia Szatko, Liderka Rozwoju Dzieci i Młodzieży oraz Alicja Magiera-Bąk, dyrektor Fundacji Hearty. Wszystko po to, aby lepiej się poznać i pogadać o możliwościach rozwoju z Hearty 🙂

 

Jak przebiegają warsztaty?

 

Harmonogram warsztatów różni się w zależności od projektu. Niektóre trwają kilka tygodni, inne miesiąc a nawet pół roku. W zależności od tego, czy uczestnik ma dostęp do komputera czy nie – zajęcia odbywają się online lub stacjonarnie, np. w placówce czy w świetlicy.

Kto prowadzi warsztaty? 

 

Prowadzący warsztaty, czyli mentorzy to eksperci z różnych dziedzin. To między innymi managerowie marketingu, specjaliści od zarządzania, graficy czy programiści a nawet dyrektorzy firm!

 

Fundacja Hearty dba o wartościowy i kompleksowy rozwój swoich podopiecznych. Dlatego, Ambitni i Serdeczni mogą liczyć na wsparcie profesjonalistów.

 

Jeżeli masz jakieś pytania, pisz śmiało do Róży Szerement na adres roza@heartyfoundation.com lub napisz do Fundacji Hearty na Facebooku https://www.facebook.com/fundacjahearty możesz także dołączyć do fejsbukowej grupy Ambitnych i Serdecznych https://www.facebook.com/groups/454503635637600

 

Hej! Nie możemy się doczekać Twojego udziału w serdecznych projektach! Czekamy na Twoje zgłoszenie – Zespół Fundacji Hearty

 

Nie zapomnij wysłać swojego zgłoszenia -> https://forms.gle/VHLra642BovrW67P9